Sõnu seletav sõnaraamat
Facebook Like
Hotjar Feedback
Õigussuhte objektideks on eelkõige igasugused materiaalsed esemed (toiduained, kosmoseaparaadid), samuti võivad olla mittemateriaalsed väärtused (tööjõud, teenus) Õigussuhte objekt on materiaalne ese, vaimne või muu sotsiaalne hüve, mis rahuldab üksikisiku või organisatsiooni huve ja vajadusi ning millega seoses õiguse subjektid astuvad õigussuhtesse ja teostavad oma subjektiivseid õigusi ja juriidilisi
Õigussuhte objekt ehk ese. Alus e. objekt e. ese on objektiivse tegelikkuse nähtus, millele isikute tahe on suunatud. Kehalised esemed on kinnisasjad (maapinna piiritletud osa), vallasasjad- kui pole kinnitatud maapinnale. Õigussuhte sisul on õigused ja kohustused.
Õigussuhte objekt on materiaalne ese, vaimne või muu sotsiaalne hüve, mis rahuldab üksikisiku või organisatsiooni huve ja vajadusi ning millega seoses õiguse subjektid astuvad õigussuhtesse ja teostavad oma subjektiivseid õigusi ja juriidilisi kohustusi.

Õigussuhte objekt on materiaalne ese, vaimne või muu sotsiaalne viib riik need ellu tema käsutuses olevate vahenditega, hüve, mis rahuldab üksikisiku või organisatsiooni huve ja vajadusi kohaldades vajaduse korral õigusrikkuja suhtes riiklikku sundi.
Õigussuhte objekt – nähtus, millele on suunatud õigussuhte subjekti kohustused ja õigused. Võivad olla nii materiaalsed esemed kui ka vaimsed ja sotsiaalsed hüved, mis rahuldavad subjektide vajadusi või huve.
Õigussuhte objektideks on eelkõige igasugused materiaalsed esemed (asjad), kuid neiks võivad ka olla mitmesugused mittemateriaalsed väärtused, nagu tööjõud, teenus, intellektuaalne omand.

Õigussuhte objektiks on meid ümbritseva maailma nähtused, millele on suunatud subjektiivsed õigused ja kohustused ning mis riik ja kehtiv õiguskord on selleks nimetanud.
Õigussuhte objektideks on eelkõige igasugused materiaalsed esemed, kuid samuti võivad olla mittemateriaalsed väärtused, nagu tööjõud, teenus, intellektuaalne omand.
Õigussuhte objektideks on kõik need esemed, mittemateriaalsed väärtused, millele on suunatud õigussubjektide käitumine ja mille tõttu õigussuhe üldse tekib.

Õigussuhte objektiks on kõik esemed, mittemateriaalsed väärtused, millele on suunatud õigussubjektide käitumine, mille tõttu õigussuhe üldse tekib.
Õigussuhte objektideks on eelkõige igasugused materiaalsed esemed alates lihtsaimatest tarbeesemetest ja toiduainetest ning lõpetades kosmoseaparaatidega.
Õigussuhte objekt on materiaalne ese, vaimne või muu sotsiaalne hüve, mis rahuldab üksikisiku või organisatsiooni huve ja vajadusi.

Õigussuhte objekt - kõik esemed, mittemateriaalsed väärtused, millele on suunatud õigussubjektide käitumine ja õigusuhe.
Õigussuhte objekt - nähtus, kus õigussuhte subjektide õigused ja kohustused on suunatud.
Õigussuhte objekt on nähtus millele õigussuhte kohustused ja õigused on suunatud.

Õigussuhte objekt - raha 500 000 eurot – millele õigussuhe on suunatud.
Õigussuhte objekt - ese või käitumine, millele õigussuhe on suunatud
Õigussuhte objektideks on eelkõige igasugused materiaalsed esemed.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun