Sõnu seletav sõnaraamat

Õigupoolest on see kooslus määratud hukule algusest peale ja Anna teab seda pärast Vronskiga kohtumist Moskvast kiiruga lahkudes, kuid peale mõne aja möödumist ei tunnista seda temagi. Nende vastu töötas liiga palju liiga võimsaid jõude: avalikkuse arvamus, mis tollal oli hulga tähtsam kui praegu; mõlema ohverdused selle suhte nimel ja sellest tulenevad probleemid.
Õigupoolest on see Hegeli puhul isegi üks hirmutavatest põhiasjadest, et ta käsitles oma loomingut süstemaatilise tervikuna, nii et tema religioonialaste mõtete tähendust ja mõju ei ole võimalik lahutada kõigist tema teistest töödest filosoofia, poliitikateooria, esteetika ja ajaloo vallas.
Õigupoolest on käesolevad kommentaarid juba kolmas katse kommenteerida põhiseadust tervikuna, seetõttu puutub uurija-kommenteerija mõnikord kokku tundmatute asjaoludega.

Õigupoolest on vastus õige lihtne: nulli korral on tekkiv kuju lihtsalt kõige kompaktsem ning nullkohad jäävad paika ka funktsiooni läbikorrutamisel mõne reaalarvuga.
Õigupoolest on kristluse mõju eesti kultuuri ja vaimuelu kujunemisele raske ülehinnata, sai Eesti ju osaks Euroopa kultuurist, arenes eesti keel, kirjandus, haridus.
Õigupoolest on Linux algpäraselt lihtsalt operatsioonisüsteemi tuum, mis ühes GNU projekti abiprogrammide ja muu tarkvaraga moodustab operatsioonisüsteemi.

Õigupoolest on tegu pühakojaga, mis rajati aastail 1555–1561 Kolmainu (Troitskaja) kiriku kõrvale ja sai nimeks Jumalaema Kaitsmise (Pokrovi) kirik.
Õigupoolest on raamatu ainus peategelane Holden ise. Kõik teised, kellest ta jutustab, elavad raamatus ainult läbi tema suu, mälestuste ja arvamuse.
Õigupoolest on psühhiaatria üks noorimaid arstiteaduse harusid ning paljude põhimõtteliste asjade üle psühhiaatriaga seoses vaieldakse siiamaani.

Õigupoolest on gruppidevaheline eksogaamia Austraalias nii mitmete piirangutega, et see oleks pigem nagu endogaamia jäljendamine eksogaamia raames.
Õigupoolest on see, mida enamik inimesi meie ühiskonnas armastust väärivaks peab, midagi populaarsuse ja sugulise võlu vahepealset.
Õigupoolest on viie käitumisjuhise lähteprintsiibid niivõrd omased mis tahes vaimsele teele, et need tunduvad enesestmõistetavana.

Õigupoolest tähendab see aga lapsele õpetamist, kuidas end ülal pidada nii, et ta kokkuvõttes oma käitumist kontrollida suudab.
Õigupoolest on mul iseendast pisut halegi, et pole suutnud kaupmeestele rohkem kui 18% kasumit (käibemaksu) välja kaubelda.
Õigupoolest on pidevas muutumises ühiskond meie ümber ja noored on esimesed, kes kõik uue kiirelt omaks võtavad.

Õigupoolest on see järkjärguline ühelt astmelt teisele viiv ühendus, mida ainult lähim vaatlus suudab tabada.
Õigupoolest on rahva suveräänsus eelkõige poliitiline kategooria ja seejärel juriidiliselt sisustatav mõiste.
Õigupoolest on olemas ainult üks asi. Sellist seisukohta nimetatakseabsoluutseks idealismiks.

Õigupoolest on rikas elu? Arvan, et armastus ja meelepärane tegevus teeb elu rikkaks.
Õigupoolest on semiootika aluseks kõigile kultuuriuuringutele.
Õigupoolest on palju üksteisele lähedasi kasepuravike liike.

Õigupoolest on neid muutusi juba mõnda aega jälgitud.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !